top of page

Наша команда 

DSC09730.JPG
2023-01-31 14.06.36.jpg

Кароліна

Майстер

Майстер Кароліна власниця 3-ї, найпоширенішої групи кучерів в нашій країні. Друге ім'я Кароліни - це  ретельність. Вона дуже полюбляє ідеальність та точність.Це допомагає майстрові якісно та кваліфіковано виконувати відновлюючі процедури та стрижки для будь-яких типів кучерів. Кароліна із задоволенням допоможе підібрати домашній догляд та навчить мати ідеальні кучері щодня.

ммм (1)_edited_edited.jpg

Дарія

   АРТ - Директор

АРТ - директор, спеціаліст - Трихолог, засновниця салону Space Curls та лінії засобів для кучерявих Space Curls.

Даша майстер із майже п'ятирічним досвідом, вчитель Таї та Кароліни. Вона власниця складного хвилястого волосся - 2 групи.

Даша знайде та вирішить проблеми із структурою волосся, шкірою голови, зробить кардинальні зміни у стрижці, проведе пілінг шкіри голови та за потреби навправить до лікаря. Також вона допоможе кучерявим діткам та чоловікам мати доглянуті кучері.

DSC09610_edited_edited_edited.jpg

Таїсія

ТОП - Майстер

ТОП - майстер Тая.

Тая власниця найкучерявішого типу кучерів у світі - 4 групи. За рахунок цього вона прекасно розуміє проблеми супер кучерявих дівчаток. Це допомагає майстрові вправно відновлювати та стригти кучері. Також Тая залюбки допоможе в підборі домашніх засобів саме для вашого типу кучерів. Зовсім скоро Тая матиме ще одну професію про яку ми повідомимо невдовзі.

DSC08905_edited_edited_edited_edited.jpg

Іванна

Лікар - Трихолог

 Трихолог - Ендокринолог Іванна Ярославівна знаходить та працює із внутрішніми причинами порідіння, випадіння, обламування та уповільненого росту волосся. Лікар допомагає подолати прояви та причини дерматологічних проблем. Іванна Ярославівна також є власницею кучерів 3 групи тому гарно розуміє як працювати та не нашкодити завиткам.

bottom of page