top of page
DSC09730.JPG
2023-01-31 14.06.36.jpg

Кароліна

Майстер

Майстер Кароліна власниця 3-ї, найпоширенішої групи кучерів, в нашій країні. Друге ім'я Кароліни - це  ретельність. Вона дуже полюбляє ідеальність.

Ця риса допомагає майстрові якісно та кваліфіковано виконувати відновлюючі процедури та стрижки для будь-яких типів кучерів для жінок та дівчаток.

Кароліна із задоволенням допоможе підібрати домашній догляд та навчить мати ідеальні кучері щодня.

2023-10-06 19_edited_edited_edited_edite

Дарія

   АРТ - Директор    Спеціаліст Трихолог

АРТ - директор, спеціаліст - Трихолог, засновниця салону Space Curls та лінії засобів для кучерявих ТМ Space Curls.

Дарія - майстер із п'ятирічним досвідом, вчитель Таї та Кароліни. Вона власниця складного хвилястого волосся - 2-ї групи.

Даша знайде причини та вирішить проблеми із структурою волосся, шкірою голови, зробить кардинальні зміни у стрижці, проведе пілінги шкіри голови та, за потреби направить до лікаря. Також вона допоможе кучерявим діткам до 6-ти років та чоловікам мати доглянуті кучері.

DSC09610_edited_edited_edited.jpg

Таїсія

ТОП - Майстер - Колорист

ТОП - Майстер та колорист.

Тая власниця найкучерявішого типу кучерів у світі - 4-ї групи.

За рахунок цього вона прекрасно розуміє та вирішує проблеми супер кучерявих жінок та дівчаток.

Тая залюбки допоможе в підборі домашніх засобів саме для вашого типу кучерів. Також Тая колорист нашого салону, який дуже полюбляє те, що робить, тому постійне вдосконалення та ріст помітний всім.

DSC08905_edited_edited_edited_edited.jpg

Іванна

Лікар - Трихолог

 Трихолог - Ендокринолог Іванна Ярославівна знаходить та працює із внутрішніми причинами порідіння, випадіння, обламування та уповільненого росту волосся. Лікар допомагає подолати прояви та причини дерматологічних проблем. Іванна Ярославівна також є власницею кучерів 3 групи тому гарно розуміє як працювати та не нашкодити завиткам.

Space Curls команда 

bottom of page