top of page

Про бренд Space Curls

Привіт. На зв'язку технолог та засновниця лінії засобів та салонів Space Curls - Дарія.

Хотіла б познайомити вас із засобами для нас, пухнастих, кучерявих та хвилястих дівчаток й хлопців.

1660191107_2-kartinkin-net-p-oboi-na-rabochii-stol-blestki-krasivo-2.jpg

Любов до тварин і довкілля

 Я дуже люблю  тварин та природу, тому засоби Space Curls не тестуються й не будуть тестуватися на тваринках.

Майже всі засоби є веганськими, чому наша команда дуже тішиться. Лінія засобів Space Curls невеличка, а засоби дуже концентровані. Це дозволяє ставитися до навколишнього середовища із більшою повагою та менше забруднювати його.

Наша ціль - повна відмова від пластику, та компоненту тваринного походження. Чекаємо цього часу.

Універсальність засобів

 Ціль лінійки засобів Space Curls - ідеально працювати на будь-якому типі хвиль та кучерів. Особисто мені не подобається відчуття засобів на волоссі, ефект їх обтяження та жирності. Беручи це до уваги, наша талановита команда технологів створила унікальні формули, які підтримують ідею природності й натуральності кучерів. Як, бонус вчитися доглядати за кучерями на багато простіше, коли засоби мають таку філософію виробництва.

Професійні засоби у вас вдома

 В першу чергу мені було важливо створити надійні засоби, які швидко та на завжди вирішуватимуть проблеми кучерявого волосся. Вся робота салонів Space Curls базується на засобах Space Curls. Тому, засоби мають стабільну високу концентрацію компонентів та є професійними.

Як бонус, маленький розхід у використанні та стабільно крутий результат від використання. 

Мінімальне накопичення 

 Волосся - це пориста структура. З часом, навіть найкорисніші компоненти накопичуються у волоссі. Це може призвести до розтягування кучерів, їх жорсткості, сухості та обламування. Нам цього точно не треба! Тому формули засобів Space Curls розроблені так, щоб накопичення було мінімізовано, на скільки це можливо, а засоби працювали максимально інтенсивно та вирішували всі проблеми кучерявих. 

Безпечність 

Якісні та безпечні засоби мають паспорти безпеки та реєстрацію.

Засоби Space Curls не виключеня. Кожен із засобів має свій паспорт безпеки, зареєстровану торгівельну марку, а завод має всі дозволи для виробництва нашої натуральної косметики.

bottom of page