top of page

Про "Space Curls"

ммм.JPG

  Лютий 2020 року запам'ятається нашій команді на завжди.

Саме тоді в Укрїні з'явився перший салон для кучерявих "Space Curls".

Знайомтеся із засновницею нашого салону - Дашою.

З кучерями майстер почала працювати ще із серпня 2018 року. Вона пройшла навчання в трьох всесвітньо відомих майстрів та Академії Curly Hair Artistry.

Унікальності в підході до роботи та до процедур дає базова та післядипломна Трихологічна освіта. Це дозволяє Даші та її учням підійти до роботи правильно з медічної точки зору. Також Даша може направити клієнта до лікаря та, за потреби,  провести зовнішні лікувальні процедури.

Наш головний майстер є засновником першої в Україні лінії засобів по догляду за кучерями, яку створив саме майстер по роботі з кучерями. Її назва - Space Curls.

Також Даша є вчителем для нових кучерявих майстрів. Це допомогло нашій команді поповнитися талановитими спеціалістами - Таєю та Кароліною.

 

  Наші майстри стрижуть кучері і хвилі лише на суху, не випрямляючи, не намочуючи та не розчісуючи їх. Вони не використовують філірувальні ножиці, бритви, плойки та віпрямлячі.

Засоби які ми використовуємо в роботі - натуральні й органічні. Вони не містять в основі підсушуючих компонентів, силіконів та всьго, що негативно впливає на волосся, здоров'я та довкілля.

Ціль майстрів "Space Curls" - навчити кожного гістя підтримувати здоровий та ідеальний стан волосся щодня.

Space Curls - це те місце, де нормально бути самим собою і цінувати те, що Ви отримали генетично - Ваші кучері або хвильки.

_edited.jpg
1F345061-F7C0-4E2C-A852-2D6260F02986_edited.jpg
17853789233638527_edited.jpg
18008604901480699.jpg