Про "Space Curls"

22 лютого 2020 року ми відкрили наш Салон "Space Curls"
Він є Першим в Україні салоном для власниць хвилястого і кучерявого волосся.


Чим ми відрізняємось від усіх інших салонів і перукарень?
Давайте розповімо.

Засновниця салону є першим майстром в Україні , яка з 2018 року почала працювати лише з кучерями, по техніках Deva Cut, та Curl by Curl.

Ми спеціалізуємось і працюємо лише з натуральним кучерявим і хвилястим волоссям. Це робить наші послуги ексклюзивними, а майстрів унікальними та висококваліфікованими в цій сфері. 
Ми стрижемо кучері і хвилі лише на суху, не випрямляючи, не намочуючи та не розчісуючи їх. Наш майстер Даша пройшла навчання в майстрів з Америки та Росії, які в свою чергу є всесвітньо відомими та висококваліфікованими в роботі з кучерями. 
Ми фарбуємо та висвітлюємо волосся використовуючи спеціальні техніки , які круто працюють для кучерявого і хвилястого волосся. Також після нашого фарбування Ви підете з салону кучерява, а волосся буде здоровим!
Засоби які ми використовуємо в роботі - натуральні або органічні та не містять в основі простих спиртів, силіконів та всьго, що негативно впливає на волосся.
Ми не просто стрижемо і відновлюємо кучері. Ми вчимо, як зберегти цей шикарний результат весь час до наступної стрижки. 


Наш салон - це те місце, де нормально бути самим собою і цінувати те, що Ви отримали генетично - Ваші кучерики або хвильки!