Про "Space Curls"

ммм.JPG

22 лютого 2020 року ми відкрили наш Салон "Space Curls"
Він є Першим в Україні специализованим салоном для власниць хвилястого та кучерявого волосся.

Чим наш салон відрізняється від усіх інших салонів та перукарень?
Давайте розповімо.

Засновниця салону Даша є першим майстром в Україні, яка ще з 2018 року почала працювати лише з кучерями, по техніках Deva Cut та Curl by Curl.

Ми спеціалізуємось і працюємо лише з натуральним кучерявим та хвилястим волоссям. Це робить наші послуги ексклюзивними, а майстрів унікальними і високо кваліфікованими в цій сфері. 

Ми стрижемо кучері і хвилі лише на суху, не випрямляючи, не намочуючи та не розчісуючи їх. Ми не викорістовуємо філірувальні ножиці та бритви. Наш АРТ директор Даша пройшла навчання в трьох майстрів з США, які в свою чергу є всесвітньо відомими та висококваліфікованими в роботі з кучерями. 

Наш майстер Тая є однією з найкращих учениць Даші та працює в салоні з 2021 року. Вона вправно та швидко відновлює пошкоджені кучері та надає їм гарної стабільної форми завдяки стрижкам.
Засоби які ми використовуємо в роботі - натуральні й органічні. Вони не містять в основі сушачих волосся компонентів, силіконів та всьго, що негативно впливає на волосся,здоров'я та довкілля.
Ми не просто стрижемо і відновлюємо кучері. Ми вчимо кожного, як зберегти цей шикарний результат щодня.


Наш салон - це те місце, де нормально бути самим собою і цінувати те, що Ви отримали генетично - Ваші кучері або хвильки.

DSC09610.JPG
DSC08664_edited.jpg